f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Kocaman Merhaba

YEPYENİ BAŞLANGIÇLAR VE YEPYENİ MUTLULUKLA MERHABA

Kurulduğu günden bu yana 12 yıllık zaman zarfında sektörünün değer katan More Payroll şirketi yepyeni ve güzel başlangıçlar ile yine karşınızda… Mevzu İK Bültenimiz sektörümüzün, firmamızın ve hali hazırda kurumlar tarafından çıkarılan uygulamaların siz değerli paydaşlarımıza sunmayı amaç edinmiştir.

Aylık olarak düzenli halde yayınlanacak olan Mevzu İK uygulamaları ve dinamikleri ile İnsan Kaynakları Süreçlerinin temel girdisi olan bilgi transferini meslektaşlarımıza sunmaktan tüm ekibimiz ile birlikte mutluluk duymaktayız. More Payroll şirketimizin ortaya koymuş olduğu İKMETRİK İnsan Kaynakları Yazılım Programı, Mevzu İK Bültenimiz, kvkkesteği.com çalışmaları ile sektörüne güven vermektedir. Başta Bursa, İstanbul ve son olarak Antalya ofisimiz ile SGK Teşvik Hizmetleri, Bordrolama Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Eğitim Hizmetleri ve Yazılım Hizmetleri ile meslektaşlarımızın hemen yanıbaşındayız. Her ay düzenli alacağınız Mevzu İK Dergimiz/ Bültenimiz Dijital ortamlarda sizlerin beğenilerine sunulduğu gibi çok yakında basılı yayın olarak da masanızın yanında, raflarınızda yerini alacağına inancımız tam. Tüm bu duygu ve düşüncelerimle birlikte başta ekibim olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler…

You don't have permission to register