f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

BAŞARININ HİKAYESİ

Kemal Dedeli - Köfteci Yusuf
Köfteci Yusuf

Değer Katan İşletme

Hala hazırda gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 24 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Köfteci Yusuf, Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası unvanına sahip olup, Bursa’da 23, İstanbul’da 19, Ankara’da 11, İzmir’de 8, Balıkesir ve Samsun’da 6, Aydın, Antalya ve Afyonkarahisar’da 3, Muğla, Bilecik, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Ordu, Konya, Kırıkkale ve Denizli’de 2, Isparta, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Edirne, Aksaray, Manisa ve Tekirdağ’da 1’er adet olmak üzere toplam 113 noktada hizmet vermektedir. 113 şubemizde KÖFTECİ YUSUF, 25 şubemizde DÖNER Y, 9 şubemizde KÖFTECİ YUSUF lezzetlerinin ekmek arasında buluştuğu ve Burger lezzetini deneyimleyebileceğiniz EKMEK ARASI Y ve 1 şubemizde Köfteci Yusuf, Hesaplı Kasap, Döner Y, Yusuf Burger, Dürüm Y, Kahvaltı ve Çorba markaları ile beş farklı lezzet alternatifinin bir arada bulunduğu YOLBOYU LEZZETLERİ ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Büyüyen organizasyonun içerisinde değer yaratan insan kaynakları uygulamalarımız ve mutlu müşteri hizmetlerimiz ile Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur. Müşteri memnuniyetini esas alacak denetim, eğitim ve teknolojik alt yapımız ile sektörün öncü kuruluşlarından bir olmaya devam edeceğiz.

“ Müşteri memnuniyetini esas alacak denetim, eğitim ve teknolojik alt yapımız ile sektörün öncü kuruluşlarından bir olmaya devam edeceğiz. ”

You don't have permission to register